×

RECARO závodní sedadla
Získejte přední startovní pozici a spolehněte se na bezkonkurenční technologii sedadel RECARO.

Závodní sedadla RECARO představují přes 100 let zkušeností a firemní tradici. Více než 30let na poli motorsportu. Neexistuje žádná náhrada za zkušenosti.
Výroba závodních sedadel je precizní dílo

Pro výrobu závodních sedadel RECARO jsou používány následující materiály:
1) vysoce pevný, skelnými vlákny vyztužený plast (GRP)
2) ultralehký Carbon-Kevlar, který dosahuje díky své struktuře nejvyšší možné tuhosti
3) celokarbonová konstrukce pro high-tech sedadla nejvyšší řady

Výjimečná závodní sedadla RECARO jsou na špičce díky unikátní konstrukci, ruční výrobě za použítí materiálů nejvyšších kvalit a díky excelentnímu high-tech dokončovacímu procesu.

Dokončovací procesy jsou testovány v leteckém výrobním závodě. Součástí je důkladné testování známé jako SECONDARY THERMAL TREATEMENT (veškeré RECARO Carbon-Kevlarová závodní sedadla jsou vyráběna v autoklávě = vysokotlaké zařízení). Tento proces dává vzniknout sedadlům s extrémní zátěžovou kapacitou se zachováním té nejnižší možné váhy. Pomocí počítačově řízeného vysokotlakého vodního cutteru (řezacího stroje) jsou tvary sedadel vykrouženy a řezány.

Pociťte rozdíl : Vy vyhráváte závody. My se budeme starat o Vaší bezpečnost.

Závodění s sebou nese risk. Závodník se může plně věnovat extrémním výzvám a závodům s absolutní důvěrou v sebe samého a své vybavení. Proto stále více vrcholových jezdců v národních a mezinárodních závodních sériích sedí v závodních sedadlech RECARO. Řidičův úspěch v motorsportu závisí na absolutní soustředěnosti. Proto musí mít řidič 100% spolehnutí na své vybavení ve směrech bezpečnosti, odbornosti, schopnosti a zkušenosti.

Řidičova koncentrace by měla být čistě zaměřena na řízení.

RECARO ujisťuje, že to tak zůstane.

Závodní sedadla RECARO nejen, že obstojí při extrémní zátěži, ale jejich unikátní design nabízí jezdci excelentní pozici pro sezení a bezkonkurenční bezpečnost v každé jízdní situaci. Úzká spolupráce mezi jezdci a odborníky v závodním týmu RECARO nabízí našim inženýrům jedinečný pohled na požadavky jezdce i týmu a dát jim přední startovní pozici co se bezpečnosti, technologie a ergonomičnosti tvarů sezení týče. Z našeho úspěchu můžete tedy také profitovat i Vy. Vítězové sedí v RECARech z dobrého důvodu.

Crashtesty

Nejnovější crash testy širokého spektra sedadel dala vyniknout výsledkům všeobecné stability a bezpečnosti závodních sedadel RECARO.

Vyberte si sedadlo pro Vás z následující nabídky: www.autoseating.cz/recaro/sedadla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.