×

RECARO

Již 100 let patří RECARO mezi nejznámější výrobce sedadel.
Jedno jméno, které se stalo pojmem, synonymem kvality a symbolem hodnotnosti.
Mnoho známých světových výrobců automobilů dávají důvěru technologiím a designu RECARO.

RECARO sedadla objevíte například ve vozech Aston Martin, Audi, Lamborghini, Ferrari, Ford, Jaguar, Opel, Porsche, Seat, Volkswagen, Artega a v mnoha dalších, kteří si uvědomují, že správné sezení je základ bezpečnosti, pohodlí a zdravotní kondice vedoucí ke spokojenosti zákazníka.

Samozřejmě perfektní sedačky musí také dobře vypadat. Více individuality je žádáno - proto se také RECARO zaměřuje na designovou stránku a individuální přání zákazníků. Pevná kostra, optimální vedení těla, individuální styling a exkluzivní vzhled : zažijte ten pocit se sedadly RECARO. Nedělejte žádné kompromisy, dejte svému auto nový výraz a užijte si požitek ze sezení, jež se blíží umění.

Výlučně a kompletně ručně vyráběno v Německu. Výjimečné produkty sedadel RECARO jsou na špičce díky unikátní konstrukci, použítí materiálů nejvyšších kvalit a excelentní proces zakončení.

To vše má svoji cenu, ten, kdo ji pozná, neptá se :"proč je to tak drahé?", ale vybere si to správné sedadlo.

1906
Wilhelm Reutter založil svou společnost na Schlossstrasse ve Stuttgartu prvního října 1906.
Jednalo se o firmu REutter CAROserie.

1912
Představení patentovaného Reutterova Reform Coach automobilu, který byl předchůdcem současného kabrioletu.

1921
Malá výroba pro automobilové zákazníky jako Adler, Austro-Daimler, BMW, Bugatti, Buick, Dixi, Fiat, Horch, Mauser, Maybach, Mercedes-Benz, Minerva, NSU, Opel, a Steiger.

1935
Reutter obdržel příkaz vyrábět prototyp VW Brouk z automobilka Porsche. O tři roky později firma začala vyrábět prvních 40 brouků.

1944
Letecký útok na Stuttgart zdemoloval hlavní budovu závodu. Po válce, Reutter a jeho 94 pracovníků začalo vyrábět v malých sériích trucky a opravovat je.


1963
Reutter Carosserie převzala kompletní továrnu Reutter s 1000 zaměstnanci. Ze jména Reutter Carrosserie vznikla společnost Recaro. Nová společnost s 250 zaměstnanci začalo vyrábět sedadla pro Porsche. O dva roky později byly první sedadla Recaro představeny na autosalonu.

1969
Rodina Reutterů prodala firmu Recaro společnostem Keiper, Hubber & Wagner a Metzeler.

1971
Recaro začíná vyrábět první sedadla pro letecké společnosti.

1982
Recaro buduje první JIT závod v Brémách a dodává kompletní sedadla pro nový Mercedes 190. O jeden rok podzději, společnost Keiper koupila veškeré podíly firmy a stala se tak jediným vlastníkem.

1998
První dětská autosedačka RECARO Start pro děti od 9 do 36kg.

2006
RECARO oslavuje sté výročí založení firmy.

2011
RECARO představilo sedadlo Sportster CS v Carbon editici.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Taška ZDARMA ke každému kočárku RECARO Easylife
10.08.2018

RECARO přijíždí s jedinečnou akcí! Nyní při koupi stylového kočárku RECARO Easylife jakékoliv barvy získáte CZ transportní tašku zcela ZDARMA.číst dále

RECARO SmartClick báze ZDARMA
09.08.2018

RECARO připravilo ojedinělou akci - ke každému RECARO vajíčku isobáze RECARO ZDARMA. Cenová výhoda tak činí 4 150,-Kč. Akce se týká autosedaček RECARO Privia EVO, Guardia a Privia.číst dále

SmartClick ZDARMA k autosedačce RECARO
09.08.2018

Přinášíme vám exkluzivní nabídku! Při koupi autosedačky RECARO Privia EVO v jakékoliv barvě nyní získáte SmartClick Isofixovou bázi zcela ZDARMA.číst dále

Variabilita autosedačky RECARO Monza Nova Evo
09.08.2018

Tu nejideálnější polohu hlavovky RECARO Monza Nova nastavíte snadno a rychle díky možnosti 11 výškových poloh. Její správná hloubka a sklon poskytne vašim nejmenším maximální komfort a bezpečí.číst dále

Rotační autosedačka RECARO Zero.1 i-Size
08.08.2018

RECARO Zero.1. i-Size je špičková obousměrná autosedačka, splňující náročné požadavky na přepravu dětí proti směru jízdy dle norem i-Size.číst dále

Komfortní hlavová opěrka RECARO Zero.1 i-Size
07.08.2018

Bez správně nastavené hlavové opěrky není cestování pro děti bezpečné ani komfortní. Autosedačka RECARO Zero.1. i-Size má důmyslný sklon a hloubku hlavovky, která hned v několika polohách poskytne vašich nejmenším důležitý komfort a bezpečí i na té nejdelší cestě.číst dále

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.