×

Test autosedaček 2017

Test autosedaček 2017
19.06.2017

Dětské autosedačky německého výrobce RECARO se pravidelně umisťují na předních místech bezpečnostních a uživatelských testů.

 

Mezi prověřené výherce testů ADAC, dTest a Stiftung Warentest patří v kategorii 0+ (0 - 13 kg) Privia. Pro snadné uchycení Privie do Isofixových ok použijte základnu RECAROfix.Dalším vítězem testů je Optiafix určená pro kategorii 9 - 18 kg s integorvaným uchycením na Isofix. Konstrukce sedačky vytváří pohodlné křeslo se snadnou obsluhou a vícepolohovým nastavením sklonu.V kategorii i-Size (do 105 cm) je úspěšným zástupcem RECARO v testech sedačka Zero.1 i-Size, kterou lze pohodlně jednou rukou přetočit z protisměru jízdy opačně. Nastavení sedačky do boční pozice usnadňuje připoutání dítěte.RECARO Sport Hero je nástupce oblíbeného předchůdce z kategorie "rostoucích" sedaček 9 - 36 kg. Na této sedačce rozhodně oceníte dlouhou dobu užívání, jednoduchou manipulaci a ergonomii sedu dítěte.

 

 

Víte o nás na facebooku?
Autosedačky RECARO
Autosedačky Storchenmühle
-------------------------------------
BeltUpp komfortní pás
-------------------------------------
skákadla Hopsa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.