×

Ocenění v testech bezpečnosti

Ocenění v testech bezpečnosti
02.11.2017

V pravidelných německých testech byly, mezi dalšími 16 značkami autosedaček, testovány 3 modely RECARO. Předmětem zájmu testů byla bezpečnost, ovládání, ergonomie a obsah škodlivých látek. Všechny tři autosedačky RECARO obstály na výbornou a získaly důležité ocenění „gut/good“.

 

V kategorii 0+ byly testovány modely Guardiaa Privia EVO, obě s isofixovou bází RECARO Smartclick. Obě byly oceněny vynikající známkou 1,8. Sedačky oslovily svou nízkou hmotností, maximální bezpečností, na které se velkou měrou podílí patentovaný systém Hero zamezující sklouznutí pásů, a ergonomickým designem.

 

Testováním také prošla žhavá novinka letošního roku, autosedačka Zero.1 Elite. V kategorii i-Size nabízí inovativní a unikátní řešení kombinace dětského vajíčka s jednoduše otočnou (360°) sedačkou do 105 cm. I tato sedačka získala ocenění „gut/good“ a skvělou známku 2,5.

 

Víte o nás na facebooku?
Autosedačky RECARO
Autosedačky Storchenmühle
-------------------------------------
BeltUpp komfortní pás
-------------------------------------
skákadla Hopsa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.