RECARO dětské autosedačky

kategorie 0+ (0-13kg)RECARO PriviaRECARO Profi Pluskategorie 0+ a 1
(0-18kg)
RECAROfixkategorie 1 (9-18kg)RECARO ExpertRECARO Expert Pluskategorie 1-2-3 (9-36kg)RECARO Sport HERORECARO Sport EvolutionRECARO Monza NOVA ISkategorie 2-3
(15-36kg)
RECARO Monza NOVA 2 / SeatFixRECARO Monza NOVA / SeatFixRECARO MilanoinfoIsofixové sedačky

RECARO Monza NOVA / SeatFix

Autosedačka RECARO Monza NOVA byla nahrazena typem RECARO Monza NOVA 2

Dětská autosedačka RECARO Monza NOVA vznikla inovací úspěšné a bezpečné autosedačky RECARO Monza. Monza NOVA má inovaci v podobě zvýšeného komfortu.

Toho bylo docíleno zesílením polstrování ve vnitřní části bočnic jak opěradla, tak hlavovky. Monza NOVA má výraznější vnitřní profil autosedačky, takže sezení je ještě více komfortní, než u sedačky Monza. Posledním prvkem inovace je bezpečnostní „kapsa“ na vnější straně bočnic. 3D strukturovaný materiál na vnější straně bočnic pohlcuje energii v případě bočního nárazu. Je ale s rozmyslem dimenzovaný, takže nevadí jak poutání autosedačky, tak nekoliduje svým rozměrem při zavírání dveří auta.

Monza NOVA, stejně jako dříve Monza, disponuje ergonomickou pěnou v sedáku, která je prodyšnější (snižuje pocení) a navíc je tvarově stálá a komfortní. Sedák je tvarován do „položené kapky“ a snižuje tak riziko proklouznutí pod pásy, tzv. submarine efektu. Kombinace bezpečnosti a komfortu je znát i v případě opěradla, které má bočnice vyrobeny technologií uzavřeného žebrování, které slouží jako deformační zóna a zároveň jako odvětrávací kanálky. Pevné a příjemně čalouněné područky zajistí ochranu pánve dítěte. Hlavovka je výškově stavitelná jednou rukou, k nastavení správné výšky Vám pomůže i integrovaný metr. Sedačka je pro pohodlné cestování vybavena repráčky v hlavovce, které můžete připojit k externímu zdroji. Hlavovka má dofukovací polštářek pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti.

Pro opravdu kompletní pohodlí doporučujeme společně se sedačkou zakoupit podnožku, která zamezí odkrvování a mravenčení nožiček. Letní potah poskytne příjemné klima při cestování v teplých dnech.

Monza NOVA SeatFix je dětská autosedačka s poutáním na Isofix. Všechny klady a vlastnosti Monzy NOVY jsou zachovány, uchycením na Isofix navíc Monza NOVA SeatFix získává vyšší stabilitu (dítě se nemůže se sedačkou vyklonit do strany) a pokud jedete v autě bez dítěte, sedačka je bezpečně uchycena v Isofix úchytech- nedochází k samovolnému pohybu.


V případě nehody musí autosedačka chránit dítě i při jeho pohybu vpřed, proto je Monza NOVA SeatFix vybavena patentovanou technologií, kdy při překročení tahu v Isofix úchytu dojde k jeho povytažení na ocelových lankách. Tím autosedačka chrání dítě i když se vlivem nárazu pohybuje vpřed. Navíc je to pro pojišťovnu důkaz, že autosedačka prošla nehodou – důvod pojistného plnění. (Pozor, pokud vyjímáte sedačku z vozu, nezapomeňte úchyty uvolnit. V opačném případě, pokud vytáhnete Isofixové úchyty silou na ocelová lanka – dojde k poruše bezpečnostního systému).

doporučená cena autosedačky RECARO Monza NOVA SeatFix: 5 800,-vč.DPH

doporučená cena autosedačky AKCE RECARO Monza NOVA SeatFix: 3 850,-vč.DPH

Pouze oficiální prodejci poskytují sedačky výrobcem určené pro ČR & záruční a pozáruční servis v ČR.

Příslušenství k dokoupení:
CarSeat Protector
Víceúčelová vychytávka, kterou můžete mít jako podložku pod sedačku, nebo jako ochranu sedadla. Děti totiž rády dělají blátivé obtisky na opěradlo před sebou. Nebo máte kožený potah, kde chcete zmírnit otlaky od korpusu sedačky? CarSeat Protector je řešením. Omyvatelná koženka je praktická a současně dostatečně reprezentativní i pro použití ve vozidlech vyšších tříd.

Letní potah
Letním potahem zajistíte dítěti zdravý pobyt v sedačce. Potah je navíc hypoalergenní, je proto vhodný pro prevenci ekzémů a opruzenin při cestování v sedačce. Navíc obsahuje bambusové vláknu, díky kterému je potah jemnější a vykazuje lepší vlastnosti v případě přijímání potu. Praktická pratelnost a velmi příjemný typ látky Vás a Vaše dítě určitě potěší.

Podnožka
Doporučujeme současně se sedačkou zakoupit i podnožku, která poskytne dítěti správnou oporu pro nohy. Děti od 3 let již nemají celé nožičky na sedáku a tak na delších cestách může dítě cítit mravenčení, křeče nebo prostě nepohodu dolních končetin. Podnožka má nastavitelnou hloubku i výšku stupačky.
 

Příslušenství k dokoupení

    
Návlek na pás ve 2 variantách Letní potah Podnožka RECARO Monza NOVA CarSeat Protector - klikněte pro náhled použití 
     
ventilace a deformační zóna       

Video: poutání dětské autosedačky RECARO Monza NOVA Video: poutání dětské autosedačky RECARO Monza NOVA SeatFix

Získaná ocenění: